گیفت کارت Amazon

یکی از معروفترین و بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا، آمازون می‌باشد که عرضه کننده انواع محصولات با برندهای مختلف است. هرچند در حال حاضر با توجه به محدودیت‌های اعمال شده بر ایران، امکان دریافت کالاهای فیزیکی از این شرکت به صورت مستقیم وجود ندارد، اما خدمات و کالاهای این کمپانی محبوب تنها به کالاهای فیزیکی منحصر نمی‌شود، از جمله این موارد می توان به کتاب‌های الکترونیک و سرویس Amazon Music اشاره کرد. یکی از راه‌های خرید از فروشگاه آمازون، استفاده از گیفت کارت Amazon است. مجموعه هگزا پرداخت با ارائه‌ گیفت کارت آمازون امکان خرید از این فروشگاه را میسر می‌سازد.

گیفت کارت

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش گیفت کارت Amazon در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ایجاد حساب کاربری در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
واردکردن کامل اطلاعات و احراز هویت
مرحله سوم
مرحله سوم
انتخاب سرویس موردنظر از قسمت سفارشات
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

گیفت‌کارت چیست؟

گیفت‌کارت یک نوع کارت‌ هدیه است که به منظور خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بانک‌ها و شرکت‌های مختلف، گیفت‌کارت‌های مخصوص خود را صادر کرده و به مشتریان ارائه می‌کنند. مانند گیفت‌کارت اپل که توسط شرکت اپل جهت استفاده‌ی مشتریان صادر می‌شود.
گیفت‌کارت‌ها مانند کارت‌های اعتباری هستند و فرد می‌تواند با خرید گیفت‌کارت و استفاده از اعتبار آن، محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری کند.

مزایای استفاده از گیفت‌کارت‌ها:

گیفت‌کارت‌ها مزایا و کاربردهای متعددی دارند. با استفاده از این کارت‌ها، فرد نیازی به حمل پول نقد ندارد و می‌تواند خریدهای آنلاین خود را به راحتی انجام دهد. همچنین، استفاده از گیفت‌کارت امنیت بالایی دارد، زیرا اگر اطلاعات کارت را محفوظ نگه دارید، هیچ کس نمی‌تواند از آن استفاده کند.
اکثر گیفت‌کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و در هر زمانی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. این کارت‌ها در مقادیر مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و افراد بر اساس نیاز خود گیفت‌کارت مورد نظرشان را خریداری می کنند.
این نکته نیز قابل ذکر است که هر شرکت یا فروشگاهی که گیفت‌کارت را صادر می‌کند، سیاست‌ها و قوانین خاص خود را دارد.

سوالات متداول

سوالات حوزه گیفت کارت Amazon

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
با توجه به محدودیت‌های اعمال شده بر ایران، امکان دریافت مستقیم محصولات و خدمات فیزیکی وجود ندارد و کاربران ایرانی، می‌توانند با استفاده از گیفت کارت آمازون، از کالاها و خدمات دیجیتال این کمپانی استفاده نمایند.
بله، خرید و استفاده از اشتراک سرویس موسیقی آمازون با استفاده از گیفت کارت امکان‌پذیر می‌باشد. Amazon ارائه دهنده‌ی خدمات پخش موسیقی آنلاین به نام Amazon Music Unlimited است که امکان خرید اشتراک ماهانه یا سالانه‌ی آن با استفاده از گیفت کارت، فراهم می‌باشد.
خیر انتقال اعتبار موجود در گیفت کارت آمازون امکان‌پذیر نمی‌باشد و این کارت‌ها برای خرید کالاها و خدمات ارائه شده توسط آمازون استفاده می‌شود.
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.