گیفت‌کارت اپل

گیفت‌ کارت اپل یک کارت اعتباری ارائه شده توسط شرکت اپل است که جهت شارژ اپل آیدی شما برای خرید از اپ استور مورد استفاده قرار می‌گیرد. گیفت کارت اپل در هگزا پرداخت در قیمت‌های متنوعی از کشور‌های مختلف ارائه می‌شود. کلیه کاربرانی که از محصولات شرکت اپل استفاده می‌کنند، نیاز به استفاده از اپ‌استور برای دانلود برنامه‌ها و نرم‌افزارها دارند. گیفت‌کارت‌های اپل به دلیل نداشتن تاریخ انقضا گزینه مناسبی برای هدیه به دوستان هستند. شما کاربران محترم می‌توانید برای خرید این گیفت کارت‌ها در سایت هگزا پرداخت ثبت‌نام کرده و کارت خود را بدون کارمزد دریافت کنید. از گیفت کارت اپل در مواردی مثل: اکثر سرویس‌های آیتونز، خرید اپلیکیشن، خرید مجله، خرید فیلم، خرید موسیقی و خرید کتاب استفاده کرد.

گیفت کارت

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش گیفت‌کارت اپل در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ایجاد حساب کاربری در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
وارد کردن کامل اطلاعات و احراز هویت
مرحله سوم
مرحله سوم
انتخاب سرویس موردنظر از قسمت سفارشات
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

گیفت‌کارت چیست؟

گیفت‌کارت یک نوع کارت‌ هدیه است که به منظور خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بانک‌ها و شرکت‌های مختلف، گیفت‌کارت‌های مخصوص خود را صادر کرده و به مشتریان ارائه می‌کنند. مانند گیفت‌کارت اپل که توسط شرکت اپل جهت استفاده‌ی مشتریان صادر می‌شود.
گیفت‌کارت‌ها مانند کارت‌های اعتباری هستند و فرد می‌تواند با خرید گیفت‌کارت و استفاده از اعتبار آن، محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری کند.

مزایای استفاده از گیفت‌کارت‌ها:

گیفت‌کارت‌ها مزایا و کاربردهای متعددی دارند. با استفاده از این کارت‌ها، فرد نیازی به حمل پول نقد ندارد و می‌تواند خریدهای آنلاین خود را به راحتی انجام دهد. همچنین، استفاده از گیفت‌کارت امنیت بالایی دارد، زیرا اگر اطلاعات کارت را محفوظ نگه دارید، هیچ کس نمی‌تواند از آن استفاده کند.
اکثر گیفت‌کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و در هر زمانی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. این کارت‌ها در مقادیر مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و افراد بر اساس نیاز خود گیفت‌کارت مورد نظرشان را خریداری می کنند.
این نکته نیز قابل ذکر است که هر شرکت یا فروشگاهی که گیفت‌کارت را صادر می‌کند، سیاست‌ها و قوانین خاص خود را دارد.

سوالات متداول

سوالات حوزه گیفت‌کارت اپل

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
با توجه به اینکه بلافاصله پس از خرید، کد گیفت‌کارت قابل رویت می‌باشد، امکان تعویض کارت‌های آیتونز ممکن نیست.
گیفت کارت‌های اپل با نرخ کارمزد صفر درصد در هگزا پرداخت ارائه می‌شوند.
گیفت کارت به اعتبار غیر نقدی یا مجازی گفته می‌شود که توسط شرکت ها، کمپانی ها یا بانک ها صادر شده و به عنوان جایگزین پول نقد برای خرید از فروشگاه خاص یا کسب و کار های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند.
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.