گیفت‌کارت Skype

اسکایپ «Skype» یک سرویس ارتباطی آنلاین است که امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری، ارسال پیام‌های متنی و فایل‌ها را از طریق اینترنت فراهم می‌کند. نسخه عمومی این سرویس رایگان است، اما برای دسترسی به ویژگی‌های اضافی، نیاز به خرید اشتراک است. گیفت‌کارت اسکایپ (Skype) یک کارت هدیه الکترونیکی است. خرید و شارژ حساب این کارت هدیه و بدنبال آن دریافت اشتراک اسکایپ امکان دسترسی کامل به این سرویس ارتباطی را فراهم می‌کند.

گیفت کارت

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش گیفت‌کارت Skype در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ایجاد حساب کاربری در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
واردکردن کامل اطلاعات و احراز هویت
مرحله سوم
مرحله سوم
انتخاب سرویس موردنظر از قسمت سفارشات
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

گیفت‌کارت چیست؟

گیفت‌کارت یک نوع کارت‌ هدیه است که به منظور خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بانک‌ها و شرکت‌های مختلف، گیفت‌کارت‌های مخصوص خود را صادر کرده و به مشتریان ارائه می‌کنند. مانند گیفت‌کارت اپل که توسط شرکت اپل جهت استفاده‌ی مشتریان صادر می‌شود.
گیفت‌کارت‌ها مانند کارت‌های اعتباری هستند و فرد می‌تواند با خرید گیفت‌کارت و استفاده از اعتبار آن، محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری کند.

مزایای استفاده از گیفت‌کارت‌ها:

گیفت‌کارت‌ها مزایا و کاربردهای متعددی دارند. با استفاده از این کارت‌ها، فرد نیازی به حمل پول نقد ندارد و می‌تواند خریدهای آنلاین خود را به راحتی انجام دهد. همچنین، استفاده از گیفت‌کارت امنیت بالایی دارد، زیرا اگر اطلاعات کارت را محفوظ نگه دارید، هیچ کس نمی‌تواند از آن استفاده کند.
اکثر گیفت‌کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و در هر زمانی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. این کارت‌ها در مقادیر مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و افراد بر اساس نیاز خود گیفت‌کارت مورد نظرشان را خریداری می کنند.
این نکته نیز قابل ذکر است که هر شرکت یا فروشگاهی که گیفت‌کارت را صادر می‌کند، سیاست‌ها و قوانین خاص خود را دارد.

سوالات متداول

سوالات حوزه گیفت‌کارت Skype

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
تفاوت‌های اصلی شامل افزایش کیفیت تماس، تماس‌های گروهی با تعداد بیشتری از افراد، ارسال پیام‌های صوتی، ایجاد کنفرانس‌ها، امکان تماس با شماره‌ تلفن‌های ثابت و همراه و حفاظت بیشتر از حریم خصوصی در پلان پولی Skype می‌باشد.
برای استفاده از گیفت‌کارت، ابتدا باید در هگزا پرداخت عضو شده و در کمترین زمان گیفت‌کارت را تهیه نمود. پس از تهیه آن و افزایش اعتبار ، امکان خرید اشتراک‌ اسکایپ و استفاده از تمامی امکانات آن نیز فراهم می‌گردد.
در نسخه پولی ، تا 100 شخص می‌توانند در یک تماس گروهی شرکت کنند، در حالی که در نسخه رایگان تعداد شرکت‌کنندگان محدودتر است.
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.