گیفت‌کارت Netflix

نتفلیکس(Netflix) یک سرویس پخش ویدیویی اشتراکی آنلاین است که برای دستیابی به محتوای آن به اشتراک ماهانه یا سالانه نیاز می‌باشد. کارت‌ هدیه یا همان گیفت‌‌کارت، نوعی وسیله غیرنقدی یا مجازی است که توسط شرکت‌ها، کمپانی‌ها و یا بانک‌ها به صورت الکترونیکی یا فیزیکی صادر می‌شود. گیفت‌کارت Netflix نیز یک کارت هدیه است که امکان فعال کردن یا تمدید این اشتراک را می‌دهد بنابراین با خرید این گیفت‌کارت از طریق هگزا پرداخت و عدم نیاز به حساب بانکی بین‌المللی، می‌توان از تماشای هزاران فیلم و سریال لذت برد.

گیفت کارت

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش گیفت‌کارت Netflix در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ایجاد حساب کاربری در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
واردکردن کامل اطلاعات و احراز هویت
مرحله سوم
مرحله سوم
انتخاب سرویس موردنظر از قسمت سفارشات
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

گیفت‌کارت چیست؟

گیفت‌کارت یک نوع کارت‌ هدیه است که به منظور خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بانک‌ها و شرکت‌های مختلف، گیفت‌کارت‌های مخصوص خود را صادر کرده و به مشتریان ارائه می‌کنند. مانند گیفت‌کارت اپل که توسط شرکت اپل جهت استفاده‌ی مشتریان صادر می‌شود.
گیفت‌کارت‌ها مانند کارت‌های اعتباری هستند و فرد می‌تواند با خرید گیفت‌کارت و استفاده از اعتبار آن، محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری کند.

مزایای استفاده از گیفت‌کارت‌ها:

گیفت‌کارت‌ها مزایا و کاربردهای متعددی دارند. با استفاده از این کارت‌ها، فرد نیازی به حمل پول نقد ندارد و می‌تواند خریدهای آنلاین خود را به راحتی انجام دهد. همچنین، استفاده از گیفت‌کارت امنیت بالایی دارد، زیرا اگر اطلاعات کارت را محفوظ نگه دارید، هیچ کس نمی‌تواند از آن استفاده کند.
اکثر گیفت‌کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و در هر زمانی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. این کارت‌ها در مقادیر مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و افراد بر اساس نیاز خود گیفت‌کارت مورد نظرشان را خریداری می کنند.
این نکته نیز قابل ذکر است که هر شرکت یا فروشگاهی که گیفت‌کارت را صادر می‌کند، سیاست‌ها و قوانین خاص خود را دارد.

سوالات متداول

سوالات حوزه گیفت‌کارت Netflix

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
برای فعال کردن این گیفت‌کارت ، کافیست در هگزا پرداخت ثبت‌ نام کنید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت سفارشات، گیفت‌کارت نتفلیکس را انتخاب و با وارد کردن اطلاعات لازم در کمترین زمان ممکن کارت خود را دریافت کنید.
مدت اعتبار گیفت‌کارت متفاوت است و به کارت انتخابی و مبلغی که بر روی آن ذکر شده است بستگی دارد.
آیا می‌توانم این گیفت‌کارت را به عنوان هزینه اشتراک ماهانه‌ام در Netflix استفاده کنم؟
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.