گیفت‌کارت League of Legends

League of Legends یک بازی چندنفره‌ی رایگان است که از محبوبیت بسیاری برخوردار بوده و میلیون‌ها بازیکن فعال در سطح جهان دارد. در این بازی شما در نقش یک قهرمان باید با هم‌تیمی‌های خود سعی در نابودی تیم حریف داشته باشید. با استفاده از گیفت‌کارت League of Legends می‌توانید قهرمان‌هایی که به طور پیش‌فرض امکان استفاده از آن‌ها قفل است را آنلاک کنید. برای قهرمان‌های خود پوسته‌های متنوع و زیبا تهیه کرده و به آن‌ها ظاهری خاص و جذاب بدهید. همچنین می‌توانید بسیاری از آیتم‌هایی را که نیاز به پرداخت درون‌برنامه‌ای دارند، تهیه کنید و تجربه‌ی خاص‌ و جذاب‌تری از این بازی محبوب داشته‌ باشید. برای تهیه‌ی گیفت‌کارت League of Legends با ثبت نام در سایت هگزا پرداخت می‌توانید به طور راحت و مطمئن سفارش خود را انجام دهید.

گیفت کارت

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش گیفت‌کارت League of Legends در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ایجاد حساب کاربری در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
واردکردن کامل اطلاعات و احراز هویت
مرحله سوم
مرحله سوم
انتخاب سرویس موردنظر از قسمت سفارشات
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

گیفت‌کارت چیست؟

گیفت‌کارت یک نوع کارت‌ هدیه است که به منظور خرید کالا و خدمات از فروشگاه‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بانک‌ها و شرکت‌های مختلف، گیفت‌کارت‌های مخصوص خود را صادر کرده و به مشتریان ارائه می‌کنند. مانند گیفت‌کارت اپل که توسط شرکت اپل جهت استفاده‌ی مشتریان صادر می‌شود.
گیفت‌کارت‌ها مانند کارت‌های اعتباری هستند و فرد می‌تواند با خرید گیفت‌کارت و استفاده از اعتبار آن، محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری کند.

مزایای استفاده از گیفت‌کارت‌ها:

گیفت‌کارت‌ها مزایا و کاربردهای متعددی دارند. با استفاده از این کارت‌ها، فرد نیازی به حمل پول نقد ندارد و می‌تواند خریدهای آنلاین خود را به راحتی انجام دهد. همچنین، استفاده از گیفت‌کارت امنیت بالایی دارد، زیرا اگر اطلاعات کارت را محفوظ نگه دارید، هیچ کس نمی‌تواند از آن استفاده کند.
اکثر گیفت‌کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و در هر زمانی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. این کارت‌ها در مقادیر مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و افراد بر اساس نیاز خود گیفت‌کارت مورد نظرشان را خریداری می کنند.
این نکته نیز قابل ذکر است که هر شرکت یا فروشگاهی که گیفت‌کارت را صادر می‌کند، سیاست‌ها و قوانین خاص خود را دارد.

سوالات متداول

سوالات حوزه گیفت‌کارت League of Legends

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
با توجه به نوسانات قیمت دلار، هزینه‌ی تهیه‌ی گیفت‌کارت League of Legends متغیر بوده و بر اساس نرخ روز دلار محاسبه می‌گردد.
گیفت‌کارت League of Legends با کمترین کارمزد و بهترین قیمت، صادر شده و تحویل داده می‌شود.
خیر، گیفت‌کارت‌های League of Legends هیچ محدودیت زمانی ندارند و در هر زمانی قابل استفاده می‌باشند.
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.