خرید و فروش بیت‌کوین

بیت کوین اولین رمز ارز در بازار ارز‌های دیجیتال محسوب می‌شود به طوریکه قیمت بیت‌کوین بر تمامی رمز‌ارز‌ها تاثیر می‌گذارد. رمز ارز‌ها نوعی پول یا  ارز دیجیتال هستند که با پروتکل‌های رمزنگاری و برنامه نویسی طراحی شده‌اند و  به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارند مورد استقبال بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته‌اند.  قیمت بیت کوین نیز مانند ارز‌های فیات بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می‌شود، به این صورت که وقتی تقاضا برای‌ آن افزایش می‌یابد قیمت آن نیز افزایش یافته و زمانی که تقاضا برای‌ آن کاهش یابد، قیمت آن نیز کاهش خواهد یافت. شما کاربران محترم می‌توانید برای عضویت در سایت هگزا پرداخت تیکت ارسال فرمایید.

ارز دیجیتال

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش خرید و فروش بیت‌کوین در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ایجاد حساب کاربری در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
وارد کردن کامل اطلاعات و احراز هویت
مرحله سوم
مرحله سوم
انتخاب سرویس مورد نظر از قسمت سفارشات
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

توسعه و گسترش فضای دیجیتال، موجب گرایش بیشتر معاملات و تراکنش‌های مالی به سوی دیجیتالی شدن می‌شود. که این روند، پیدایش ارزهای دیجیتال را در پی دارد.
ارز دیجیتال یا Cryptocurrency ارزی است که برای مبادلات و پرداخت‌های آنلاین استفاده می‌شود و به صورت پول دیجیتالی عمل می‌کند. این ارزها بر بستر بلاکچین بوده و از رمزنگاری برای امنیت تراکنش‌ها استفاده می‌کنند. ارزهای دیجیتال ماهیت غیرمتمرکز دارند، به این معنی که تبادلات مستقیم بین افراد را بدون واسطه‌هایی مانند بانک‌ها، ممکن می‌سازند. اصلی‌ترین هدف پیدایش ارزهای دیجیتال، ایجاد پولی بود که قابلیت جایگزینی پول‌های فیزیکی را داشته باشد و همچنین امکان تبادلات بدون واسطه را فراهم آورد.
یکی از ویژگی‌های اصلی ارزهای دیجیتال، عدم وابستگی به دولت‌ها و سیستم‌های مرکزی است. به این معنی که دولت‌ها نمی‌توانند این ارزها را تولید یا کنترل کنند. این ویژگی باعث شفافیت بیشتر در تراکنش‌ها و وضعیت مالی ارزهای دیجیتال می‌شود.

انواع ارزهای دیجیتال:

ارزهای دیجیتال به دو دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شوند: کوین‌ها و توکن‌ها. تفاوت این دو دسته را وجود یا عدم وجود بلاکچین شخصی رقم می‌زند. به عبارتی، کوین‌ها روی بلاکچین خودشان ایجاد می‌شوند، مانند بیت‌کوین. اما توکن‌ها برای یک کاربرد خاص، روی بلاکچین‌هایی که از قبل وجود دارند ساخته می‌شوند.
برخی از مزایا و معایب استفاده از ارزهای دیجیتال عبارتند از:

مزایا:

غیرمتمرکز بودن آن‌ها که سبب امنیت بیشترشان می‌شود.
حذف بانک‌ها و عدم توانایی آن‌ها در مدیریت تراکنش‌ها
فراهم شدن امکان دسترسی به خدمات مالی در بسیاری از کشورها که از سیستم بانکی مناسبی برخوردار نیستند.
امکان کسب درآمد ارزی با وجود محدودیت‌های مالی اعمال شده بر ایران.

معایب:

ریسک بیشتر استفاده از ارز دیجیتال به دلیل تغییرات و نوسانات لحظه‌ای آن.
مصرف بسیار زیاد برق برای استخراج آن‌ها.
امکان کلاهبرداری به دلیل عدم وجود نظارت‌های قانونی و دولتی.
زمانبر بودن پروسه‌ی شناخت بازار ارزهای دیجیتال.

سوالات متداول

سوالات حوزه خرید و فروش بیت‌کوین

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
خرید و فروش بیت کوین از طریق هگزا پرداخت هیچ کارمزدی نداشته و شما کاربران محترم سایت هگزا پرداخت تنها ملزم به پرداخت کارمزد خود شبکه بیت‌کوین می‌باشید.
پس از ثبت‌نام در سایت هگزا پرداخت و انجام مراحل احراز هویت دسترسی خرید و فروش بیت کوین برای شما کاربران محترم فراهم خواهد شد.
از جمله مزیت کرپتوکارنسی‌ها میتوان به امنیت بالای ‌آن‌ها، غیرممکن بودن تقلب و کلاهبرداری، حذف واسطه‌ها، کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها و... اشاره کرد.
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.