خرید اینترنتی با پی‌پال

پی‌پال روشی امن برای انجام پرداخت انواع خدمات ارزی شما است. این کیف پول آنلاین بهترین انتخاب برای انجام پرداخت‌های بین المللی شما در کمتر از چند دقیقه است. با استفاده از خدمات پی‌پال شما می‌توانید به آسانی ارز‌دیجیتال بخرید، از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی خرید کنید، هزینه‌های مربوط به دانشگاه‌ها، هتل‌های خارجی را پرداخت کنید و برای انجام خریدی امن با پی‌پال شما میتوانید با استفاده از خدمات هگزا پرداخت، حتی بدون داشتن یک حساب بین‌المللی و یا کارت اعتباری و در کمترین زمان ممکن پرداخت خود را انجام دهید.

پی پال

ثبت سفارش با چهار قدم

مراحل ثبت سفارش در هگزا پرداخت

جهت ثبت سفارش خرید اینترنتی با پی‌پال در وبسایت هگزا پرداخت مراحل ذکر شده را طی نمایید.

مرحله اول
مرحله اول
ثبت نام و احراز هویت در سایت هگزا پرداخت
مرحله دوم
مرحله دوم
انتخاب خرید با پی‌پال از قسمت سفارشات
مرحله سوم
مرحله سوم
وارد کردن مبلغ سفارش و لینک خرید محصول
مرحله چهارم
مرحله چهارم
تکمیل سفارش شما توسط مجموعه هگزا پرداخت

فهرست مطالب

فهرست مطالب

پی پل چیست؟

پِی‌پَل (به انگلیسی PayPal) یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانه پی‌پل پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است.
پی‌پل در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد.

خدمات

یک حساب پی‌پل می‌تواند از طریق حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پل نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پل یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.

پی‌پل روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام می‌دهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه‌ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده‌است. هزینه‌ها بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت‌کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند. همچنین خریدهای انجام شده در سایت ای‌بی با کارت اعتباری و از طریق پی‌پل، اگر فروشنده و خریدار هرکدام از نوع ارز متفاوتی استفاده کنند، شامل هزینه‌ای مازاد خواهد بود. پی‌پل از ضوابط و قوانین بسیار سخت و دقیق مالی برخوردار است تا از پول‌شویی و انتقال درآمدهای غیرمشروع جلوگیری کند.

آیا استفاده از پی پال بی خطر است؟

پی پال دارای ویژگی‌های امنیتی از جمله رمزگذاری و محافظت از خرید است تا از پول و داده‌های شما محافظت کند.

مزایای استفاده از پی پال چیست؟

PayPal یک روش سریع و امن برای پرداخت آنلاین است. ما در هگزا پرداخت به شما کمک می‌کنیم در میلیون‌ها فروشگاه آنلاین در بیش از 200 بازار جهانی خرید کنید، همه اینها بدون دردسر تبدیل ارز.

مزایای استفاده از پی پال عبارت‌اند از:

  • ایمن: چه در حال پرداخت صورت‌حساب، ارسال پول یا خرید هستید، ما سخت تلاش می‌کنیم تا اطلاعات مالی شما را ایمن نگه داریم.
  • سریع: نیازی به وارد کردن تمام اطلاعات مالی خود در هر بار خرید نیست.
  • آسان: شما می‌توانید با استفاده از موجودی PayPal یا حساب بانکی خود بدون هزینه اضافی، خرید کرده و برای خانواده و دوستان خود  در کمترین زمان ممکن پول ارسال کنید.

انواع حساب پی‌پال چیست؟

پی پال انواع مختلفی از حساب‌ها را در اختیار افراد قرار می‌دهد که مطابق با نیازهای کاربران مختلف است. این حساب‌ها عبارت‌اند از:

  • حساب Personal:

اگر برای استفاده‌های عادی و شخصی نیاز به حساب پی پال دارید حساب Personal گزینه خوبی برای شما است.  از این حساب برای خرید آنلاین و انتقال پول برای افراد مختلف در سراسر جهان استفاده می شود، حساب Personal دقیقاً مانند یک حساب پس انداز است که می‌توانید از آن برای پرداخت در هر نقطه از جهان استفاده کنید.

  • حساب Primier:

حساب Primier یک حساب وریفای شده است که نسبت به حساب‌های Personal و Bussiness ویژگی‌های بیشتری دارد. حساب Primier برای کسانی که مایل به دریافت و پرداخت آنلاین هستند مناسب است زیرا هزینه کمتری از کلیه پرداخت‌های کسر می‌شود.

  • حساب Bussiness:

از این نوع حساب برای شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ استفاده می‌شود، حساب بیزینس نسبت به حساب شخصی از امکانات بیشتری برخوردار است. این حساب این امکان را برای کارمندان شما فراهم می‌کند تا به حساب شما دسترسی پیدا کنند.

سوالات متداول

سوالات حوزه خرید اینترنتی با پی‌پال

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ از بخش نظرات سایت سوال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول
بله، با استفاده از خدمات ارائه شما توسط هگزا پرداخت، امکان خرید از طریق این درگاه امن برای هم‌وطنان عزیزمان میسر است.
شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید هگزا پرداخت به سادگی از کلیه سایت‌هایی که درگاه پی‌پال دارند استفاده کنید.
درگاه پی‌پال برای کلیه افرادی که به صورت فریلنسری کار می‌کنند، قصد خرید محصول و یا خدمات از سایت‌های خارجی را دارند و یا برای ارائه خدمات خود نیاز به درگاه‌‌های بین‌المللی دارند بهترین گزینه است.
خدمات هگزا پرداخت

سایر خدمات مجموعه هگزا پرداخت

ما در هگزا پرداخت مجموعه‌ای از کامل‌ترین خدمات ارزی آنلاین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهیم.